Fåtöljer Bobergs Möbelaktiebolag

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOBERGS MÖBELAKTIEBOLAG, fåtöljer, 1 par, 1940-tal, klädsel i blåmelerad plysch, rygg med knappar, sitthöjd ca 38 cm

Smärre slitage

377926

2016-04-22