Fåtöljer Bobergs Möbelaktiebolag
Vollendet
2016-04-22
377926
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
BOBERGS MÖBELAKTIEBOLAG, fåtöljer, 1 par, 1940-tal, klädsel i blåmelerad plysch, rygg med knappar, sitthöjd ca 38 cm
Smärre slitage