Skrin speldosa
Vollendet
2016-04-22
377929
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKRIN, 2 st, 1800-tal, SPELDOSA, omkring 1900, höjd 4,5-18 cm
Skador