Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANSSON DESIGN, barstolar, 2 st, Venus", 1900-talets andra hälft, kromad fot, sits i ljus klädsel, en höj- och sänkbar, fast sitthöjd 76 cm
Bruksslitage
377934
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här