Barstolar Johansson Design

Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design
Barstolar Johansson Design

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON DESIGN, barstolar, 2 st, Venus", 1900-talets andra hälft, kromad fot, sits i ljus klädsel, en höj- och sänkbar, fast sitthöjd 76 cm

Bruksslitage

377934

2016-04-22