Edgar Freyberg Felsenbrandung

Edgar Freyberg Felsenbrandung
Edgar Freyberg Felsenbrandung
Edgar Freyberg Felsenbrandung
Edgar Freyberg Felsenbrandung
Edgar Freyberg Felsenbrandung
Edgar Freyberg Felsenbrandung

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDGAR FREYBERG (född 1927), "Felsenbrandung", signerad Edgard Freyberg, olja på duk, ca 40 x 80 cm

377941

2016-04-22