Folke Skoghäll oljemålning

Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE SKOGHÄLL (1900-tal): Stilleben, signerad Skoghäll, olja på pannå,33x38 cm

377945

2016-04-22