Sture Ekengren oljemålning

Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning
Sture Ekengren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

STURE EKENGREN (född 1918), "Skånekust", signerad "S Ekengren", olja på duk, 37 cm x 54 cm

377963

2016-04-23