Pelarbord med klaffar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PELARBORD, med klaffar, empire, 1800-talets mitt, sannolikt England, massiv mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 71 cm, 43 x 46 cm respektive 80 x 46 cm
Lagad skada på foten, bruksslitage, blindlådor på ena sidan
377965
2016-04-23