Pelarbord med klaffar

Pelarbord med klaffar
Pelarbord med klaffar
Pelarbord med klaffar
Pelarbord med klaffar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PELARBORD, med klaffar, empire, 1800-talets mitt, sannolikt England, massiv mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 71 cm, 43 x 46 cm respektive 80 x 46 cm

Lagad skada på foten, bruksslitage, blindlådor på ena sidan

377965

2016-04-23