Rymdfarkoster samt bil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RYMDFARKOSTER, 2 st, BIL, 1900-talets andra hälft, Planet Explorer" samt fjärrstyrd bandvagn, Modern Toys.
Bil med förare , Nomura Toys. Samtliga batteridrivna, längd ca 21-24 cm
Funktioner ej prövade, bruksslitage, bandvagnen med mindre spricka i plasten
377967
2016-04-22