Rymdfarkoster samt bil

Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil
Rymdfarkoster samt bil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYMDFARKOSTER, 2 st, BIL, 1900-talets andra hälft, Planet Explorer" samt fjärrstyrd bandvagn, Modern Toys.
Bil med förare , Nomura Toys. Samtliga batteridrivna, längd ca 21-24 cm

Funktioner ej prövade, bruksslitage, bandvagnen med mindre spricka i plasten

377967

2016-04-22