Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAKOB SAUER III (mästare i Stockholm 1763-1802/04) dryckeskanna, trestämplat JS Vimmerby 1773, hänkel med tumgreppsknopp, tenn, total höjd 24 cm
Skador, förstärkningar
377970
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här