Stig Lindberg emaljmålning

Stig Lindberg emaljmålning
Stig Lindberg emaljmålning
Stig Lindberg emaljmålning
Stig Lindberg emaljmålning
Stig Lindberg emaljmålning
Stig Lindberg emaljmålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), väggskulptur, sol, i emalj, osignerad, ca 45 x 46 cm

Några emaljnagg

377999

2016-04-23