Philip Von Schantz

Philip Von Schantz
Philip Von Schantz

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPS VON SCHANTZ (1928-1998): Vettar, signerad v. Schantz, 145/150, färglitografi, ca 38x49 cm

378011

2016-04-22