Jacob Ängman Rosenholm

Jacob Ängman Rosenholm
Jacob Ängman Rosenholm
Jacob Ängman Rosenholm
Jacob Ängman Rosenholm

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JACOB ÄNGMAN, bestick, 81 dlr, silver, modell Rosenholm, GAB, Stockholm, bestående av: 10 matgafflar, 10 matknivar, 11 fiskgafflar, 11 fiskknivar, 14 dessertgafflar, 13 dessertknivar, 12 dessertskedar, mestadels 1990-tal

Vissa med repor

378012

2016-04-22