Jacob Ängman Rosenholm
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JACOB ÄNGMAN, bestick, 81 dlr, silver, modell Rosenholm, GAB, Stockholm, bestående av: 10 matgafflar, 10 matknivar, 11 fiskgafflar, 11 fiskknivar, 14 dessertgafflar, 13 dessertknivar, 12 dessertskedar, mestadels 1990-tal
Vissa med repor
378012
2016-04-22