Skåp Edsbyverken

Skåp Edsbyverken
Skåp Edsbyverken
Skåp Edsbyverken
Skåp Edsbyverken
Skåp Edsbyverken
Skåp Edsbyverken

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDSBYVERKEN, arkivskåp, 1960-tal, ek, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Sept 1963, höjd ca 145, 61 x 41 cm

Slitage

378038

2016-04-22