Vas silver orientalisk

Vas silver orientalisk
Vas silver orientalisk
Vas silver orientalisk
Vas silver orientalisk
Vas silver orientalisk
Vas silver orientalisk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, silver, främre orienten, 1900-talets första hälft, godronerad hals och fot, liv med dekor i relieff, graverad dekor, höjd 25, vikt 1050 g.

Större bucklor

378080

2016-04-23