Lech Rzewuski grafiskt blad
2016-04-26
378090
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LECH RZEWUSKI (född 1941), Figurkomposition, signerad, betitlad och numrerad 233/270, färglitografi, 70x50 cm