Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, 3 st., Johan Leffler, Falun 1794, Pehr Wilhelm Hanngren, Falun 1806, oidentiferad mästare, Falun 1778, höjd ca 7-8 cm, vikt ca 112 g
Slitage, skador
378105
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här