Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGUR, tidigt 1900-tal, fanérat trä, höjd ca 120, största bredd 41 cm
Möjligen ej komplett, bruks- och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
378125
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här