Vågar
2016-04-23
378139
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÅGAR med viktsatser, 3 st, 1800/1900-tal, gjutjärn m m, den största är ca 60 bred och 25 cm djup
Alla ej kompletta, bruks- och åldersrelaterat slitage.