Ljuster

Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSTER, BESMAN, mm, 12 dlr, 1800/1900-tal, järn och trä, största längd ca 136 cm

Alla ej kompletta, bruks- och åldersrelaterat slitage.

378141

2016-04-23