Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MELCHIOR LEFFLER (1745-1791/1849), grötskål, tenn, Visby 1819, höjd inkl lock 18 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor
378144
2016-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner