Max Walter Svanberg akvarell

Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell
Max Walter Svanberg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Imaginär komposition med enhörning, hus och kvinna vid havet, signerad max walters -39, akvarell 32x50 cm

378151

2016-04-23