Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEINRICH GOTTFRIED PSCHORN (1715-1743/52),Stockholm 1716, Oidentiferad mästare 1700-tal, fat, 2 st, diamter ca 36 cm

Slitage

378156

2016-04-23