Justus Lundegård oljemålning

Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Gårdsmiljö med träd och buskar, olja på duk,signerad J Lundegård, 28 x 35 cm

häftstiftshål i hörnen

378159

2016-04-23