Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 125/125, färgetsning på japanpapper, 50x70 cm
Gulnader
378164
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här