Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 125/125, färgetsning på japanpapper, 50x70 cm

Gulnader

378164

2016-04-24