Militärbilar 1910-tal

Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal
Militärbilar 1910-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MILITÄRBILAR, 3 st, 1910-tal, troligen Frankrike, bemålad plåt, hjul helt i plåt, med fjäderbelastad "tändsticks" kanon, längd ca 1414 cm vardera (inkl kanon)

En ratt skadad , lackskador, föraren saknar armar

378165

2016-04-23