Militärbilar 1910-tal
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MILITÄRBILAR, 3 st, 1910-tal, troligen Frankrike, bemålad plåt, hjul helt i plåt, med fjäderbelastad "tändsticks" kanon, längd ca 1414 cm vardera (inkl kanon)
En ratt skadad , lackskador, föraren saknar armar
378165
2016-04-23