Militärbilar Frankrike 1910-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MILITÄR/PERSONBILAR, 3 st, 1910-tal, troligen Frankrike, bemålad plåt, hjul helt i plåt, last märkt "Paris LP", längd ca 12,5-13 cm
2 av bilarna saknar ratt med rattstång, lackskador, förarna med skador, möjligen ej tillhörande
378166
2016-04-23