Bilar 1900-1910 tal

Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal
Bilar 1900-1910 tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORDON, 2 st, 1900-1910-tal, troligen Frankrike, bestående av: ambulans samt öppen lastbil, grå bemålad plåt, ekrade hjul helt i plåt, detaljer i guld, längd ca 13,5-15,5 cm

Förarna möjligen ej tillhörande , ambulansen saknar ratt med rattstång, del av stötfångaren samt troligen lösa bårar, lastbilen saknar del av grill. Plåt och lackskador

378167

2016-04-23