Supkoppar tumalare bägare tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, TUMLARE, BÄGARE, DOSA, STRÖARE, tenn, 1800-tal, höjd1,5-12 cm

Slitage, skador

378177

2016-04-23