Dockskåpstillbehör

Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör
Dockskåpstillbehör

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, DOCKOR, TLLBEHÖR, 1800-talets slut/1900-talets första hälft, bestående av bl.a 4 st dockor helt i bisqvi, spis i plåt, mm

Diverse skador

378179

2016-04-23