Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 126/260, färglitografi, 39x46 cm
Gulnader, fläckar
378182
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här