OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972)

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 126/260, färglitografi, 39x46 cm

Gulnader, fläckar

378182

2016-04-23