Torbjörn Afdal fåtöljer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORBJÖRN AFDAL, fåtöljer, 1 par, Hunter, 1900-talets andra hälft, Stranda Möbelindustri för Bruksbo, Norge, massivt lövträ och skinn, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage, olika ton i trästommarna
378185
2016-04-23