Torbjörn Afdal fåtöljer

Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, fåtöljer, 1 par, Hunter, 1900-talets andra hälft, Stranda Möbelindustri för Bruksbo, Norge, massivt lövträ och skinn, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, olika ton i trästommarna

378185

2016-04-23