Ingvar Andersson oljemålning

Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGVAR ANDERSSON (född 1947), Vitsippor, signerad och daterad Ingvar Andersson1991, blandteknik, 60x70 cm

378187

2016-04-23