Osvaldo Borsani

Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani
Osvaldo Borsani

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSVALDO BORSANI, kontorsstolar, 2 st., Tecno, 1970-tal, formstöpt aluminium samt textil, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage/fläckar

378193

2016-04-23