Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSVALDO BORSANI, kontorsstolar, 2 st., Tecno, 1970-tal, formstöpt aluminium samt textil, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage/fläckar
378193
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här