Olle Baertling Deni

Olle Baertling Deni
Olle Baertling Deni
Olle Baertling Deni
Olle Baertling Deni

Klubbat för:

14 500 SEK

16 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Deni, färgserigrafi 1960, signerad och numrerad Baertling 48/100, I.38x74 cm.

378217

2016-04-23