Monogramisten CS 1800-tal

Monogramisten CS 1800-tal
Monogramisten CS 1800-tal
Monogramisten CS 1800-tal
Monogramisten CS 1800-tal
Monogramisten CS 1800-tal
Monogramisten CS 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MONOGRAMISTEN CS (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad, olja på duk, 26x33 cm

Dubblerad, krackeleringar

378220

2016-04-23