Eric Rhönnstad
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vinterlandskap, signerad och daterad Eric Rhönnstad 1936, olja på pannå, ca 91x122 cm
Kuntoraportti
378228
Päivämäärä:
2016-04-23