Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1950/60-tal, sannolikt Danmark, fanér i teak, höjd ca 54, 55x37+15+15 cm
Skiva med smärre repor
378231
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här