Gunghäst Gemla
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNGHÄST, Gemla, 1900-talets mitt, bemålat trä samt hästtagel, skinnsadel med stigbyglar av mässing, längd 123 cm, höjd 82 cm, sitthöjd 66 cm
bruksslitage, man och svans saknas delvis, torrsprickor
378251
2016-04-25