Gunghäst Gemla

Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNGHÄST, Gemla, 1900-talets mitt, bemålat trä samt hästtagel, skinnsadel med stigbyglar av mässing, längd 123 cm, höjd 82 cm, sitthöjd 66 cm

bruksslitage, man och svans saknas delvis, torrsprickor

378251

2016-04-25