Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM 1900-talets första hälft mahogny med dekorativa infällningar i konstläder, dekorativa beslag i brons, höjd ca 99, största bredd 99 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
378260
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här