Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM 1900-talets första hälft mahogny med dekorativa infällningar i konstläder, dekorativa beslag i brons, höjd ca 99, största bredd 99 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

378260

2016-04-24