Enrico Baj färgseriegrafi

Enrico Baj färgseriegrafi
Enrico Baj färgseriegrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003), nakenmodell, signerad och numrerad Baj 182/250, färgseriegrafi med applikation, 60 x 75 cm

378263

2016-04-23