Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, STOP, FLASKA, BURK MED LOCK, 5 delar, tenn, 1800-tal, oidentifierade mästare, flaskans höjd 22, brickan 28 x 22 cm
Slitage, lagningar, vissa delar utan stämplar
378267
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här