Samling tenn

Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, STOP, FLASKA, BURK MED LOCK, 5 delar, tenn, 1800-tal, oidentifierade mästare, flaskans höjd 22, brickan 28 x 22 cm

Slitage, lagningar, vissa delar utan stämplar

378267

2016-04-23