Jeff Koons signerad affisch
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEFF KOONS (USA, född 1955), What is Contemporary Art?, Rooseum, Malmö 1989, signerad med svart spritpenna, utställningsafisch i färgoffset, 100x70 cm, PROVENIENS: Signerad i närvaro av och gåva till nuvarande ägare i samband med vernissage till utställningen
378271
2016-05-20