Jeff Koons signerad affisch

Jeff Koons signerad affisch
Jeff Koons signerad affisch

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JEFF KOONS (USA, född 1955), What is Contemporary Art?, Rooseum, Malmö 1989, signerad med svart spritpenna, utställningsafisch i färgoffset, 100x70 cm, PROVENIENS: Signerad i närvaro av och gåva till nuvarande ägare i samband med vernissage till utställningen

Kuntoraportti

378271

Päivämäärä:

2016-05-20