Sol Lewitt signerad affisch

Sol Lewitt signerad affisch
Sol Lewitt signerad affisch

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOL LEWITT (USA, 1928-2007), Ausstellung 25 - Portikus, signerad och daterad Sol Lewitt 1990 med svart penna, affisch tryckt av Tipo-litografia RENZI - Pissignano, 84x59 cm, oramad
PROVENIENS: Signerad av konstnären i närvaro av nuvarande och i gåva till nuvarande ägare

Hanteringsveck, korta revor i marginal

378276

2016-05-24