Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDSKÅP, tidigt 1900-tal, 3 flyttbara hyllor, bemålad furu, höjd ca 194, 75 x 55 cm.

Nyckelbricka saknas, krackelyrer, bruks- och åldersrelaterat slitage.

378308

2016-04-23