Stekfat Rörstrand, kaffekoppar 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STEKFAT, 2 st, Rörstand, flytande blå, flintgods, KAFFEKOPPAR med fat, 5 st, 1800-tal, polykrom dekor
Kuntoraportti
Faten med nagg, 1 udda kopp medföljer samt ett lagat fat
378311
Päivämäärä:
2016-04-23