Stekfat Rörstrand, kaffekoppar 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STEKFAT, 2 st, Rörstand, flytande blå, flintgods, KAFFEKOPPAR med fat, 5 st, 1800-tal, polykrom dekor

Kuntoraportti

Faten med nagg, 1 udda kopp medföljer samt ett lagat fat

378311

Päivämäärä:

2016-04-23